Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Medycyna > Cordyceps sinensis w Medycynie Chińskiej

Cordyceps sinensis w Medycynie Chińskiej

włosy

Medycyna chińska od wieków korzysta z dobroci płynącej z natury, wykorzystując w swoich lekach właściwości niektórych roślin. Jedną z nich jest na przykład Cordyceps sinensis, niezwykle bogaty w walory prozdrowotne grzyb, który w naturalnych warunkach występuje jedynie w Azji w wysokich górach, na wysokości ponad 3000 metrów nad poziomem morza. Obecnie grzyb ten hodowany jest także w laboratoriach, jedna jedynie ten rosnący w naturalnych warunkach posiada niezwykle wiele cennych substancji, które korzystnie wpływają na ludzki organizm i jego funkcjonowanie.

Jakie właściwości posiada Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis wzmacnia przede wszystkim odporność ludzkiego organizmu, poprawiając funkcjonowanie procesów układu immunologicznego. Dodatkowo preparaty posiadające ten składnik w swoim składzie wykazują także, udowodnione naukowo działanie antyalergiczne, a także oczyszczające komórki z toksyn. Cordyceps sinensis działa także niezwykle korzystnie na układ krwionośny oraz jego naczynia, uelastyczniające jego ścianki, a także zmniejsza wytwarzanie skrzepów.

Według wielu badań stosowanie preparatów wykorzystujących moc Cordyceps sinensis wraz z konwencjonalnym leczeniem, przyspiesza w znacznym stopniu powrót do zdrowia, sprawiając, że normalne funkcjonowanie jest możliwe o wiele szybciej, niż w przypadku leczenia bez suplementacji produktami zawierającymi wyciąg z tego cenionego w chinach grzyba.

W jakiej postaci przyjmować Cordyceps sinensis

Przyjmowanie Cordyceps sinensis jest najwygodniejsze w postaci eliksiru jako jedna łyżeczka przed śniadaniem o poranku. Fohow Oral Liquid zapewnia tę wygodną formę przyjmowania wyciągu z Maczużnika chińskiego, wzmocnioną o inne prozdrowotne składniki, wzmacniające jego działanie.

Cordyceps sinensis wykazuje także bardzo dobre efekty w leczeniu wszelkiego rodzaju dolegliwości ze strony układu rozrodczego u kobiet. Stosowanie Pereł Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao, pomaga zwalczać infekcje bakteryjne, a także wirusowe, oczyszczając tym samym narządy kobiece ze wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych substancji.

Dodaj komentarz

Top

Cordyceps sinensis w Medycynie Chińskiej

Czas na przeczytanie: 1 min
0
Inline
Inline