Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Złoty olej – Kérastase Elixir Ultime Oléo-Complexe. Blask i wygładzenie dla włosów

Złoty olej – Kérastase Elixir Ultime Oléo-Complexe. Blask i wygładzenie dla włosów

kobieta

Oléo-Complexe to technologia opracowana przez markę Kerastase, która polega na połączeniu wysokiej klasy olejków z mocą silikonów upiększających – wszystko po to, by nadać włosom zdrowy wygląd, blask i gładkość. Elixir Ultime to olejek, który ujarzmi nawet najbardziej niezdyscyplinowane włosy, wspomoże ich regenerację i ochroni przed wysoką temperaturą.

Naturalne oleje

Olejek Kerastase opiera swe pielęgnacyjne właściwości na mocy czterech naturalnych olejów i lotnym silikonie, który ułatwia składnikom wchłanianie, nawilża i wygładza włosy. Olejek kukurydziany – doskonale nawilża i zapobiega wysychaniu pasm. To źródło witamin C, E i K. Olej kokosowy ochrania włosy i zapobiega utracie wody z macierzy włosa, olejek pracaxi to egzotyczny przybysz z tropikalnych rejonów świata, obfitujący w silnie odżywiający włosy kwas behenowy. Olejek herbaciany (kameliowy) nabłyszcza i wygładza pasma, zwalczając puszenie się włosów.

Wystarczy niewielka ilość produktu, nałożona na suche lub wilgotne włosy (olejek sprawdzi się również jako serum nakładane wyłącznie na końcówki), aby poprawił się wygląd pasm.

Żółty olejek Kerastase ma przede wszystkim właściwości upiększające – nie nakłada się go na cebulki ani skórę głowy, ale doskonale sprawdza się on w roli termoochronnego lotionu oraz serum do układania włosów. Najlepiej aplikować go na wilgotne włosy po myciu – zabezpieczy pasma przed wysoką temperaturą emitowaną przez suszarkę. Kerastase Oleo-Complexe przyda się również codziennie rano podczas układania fryzury.

Skład olejku, piękna, szklana butelka i nieco egzotyczny, słodki zapach sprawiają, że Kerastase jest produktem luksusowym, mającym już od rana wprawić nas w dobry humor i wspomóc tworzenie efektownej koafiury na głowie. Elixir Ultime Oleo-Complexe jest bardzo wydajny, a jego gęsta i treściwa formuła ułatwia aplikację. Olejek można nakładać wielokrotnie w ciągu dnia – zawsze, kiedy włosy potrzebują wzmocnienia, nawilżenia lub poprawy wyglądu. Doskonale zastępuje wygładzające, syntetyczne lotiony do stylizacji i ochrony przed ciepłem, oraz nabłyszczające preparaty do włosów.

Dodaj komentarz

Top

Złoty olej – Kérastase Elixir Ultime Oléo-Complexe. Blask i wygładzenie dla włosów

Czas na przeczytanie: 1 min
0
Inline
Inline