Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Ciekawostki > Zegarek symbol luksusu

Zegarek symbol luksusu

Zegarek to nie tylko praktyczny gadżet, którego celem jest informowanie nas o upływającym czasie. Jest to także, a może przede wszystkim, wyjątkowy rodzaj biżuterii i nieodłączny element codziennej stylizacji. I chyba coś w tym jest, że zegarek to dodatek, który mimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów buduje nasz look.

Wśród bogactwa akcesoriów i ozdób zegarek zajmuje szczególne miejsce. Połączenie jego praktycznych i estetycznych walorów czyni go niezastąpionym elementem naszej garderoby. O ile bowiem godzinę możemy sprawdzić w komórce, to już funkcja biżuterii jaką bez wątpienia pełnią zegarki nie zostanie spełniona, nawet przez bardzo atrakcyjny telefon.

Czasomierze od zawsze były wyznacznikami elegancki, pozycji społecznej, bogactwa, intelektu. Niegdyś na ten szczególny przedmiot mogli pozwolić sobie nieliczni, był to więc luksus i bez wątpienie obiekt westchnień i zazdrości. Obecnie dostępność i widełki cenowe zegarków są  tak duże, ze każdy z nas może pozwolić sobie na zakup tego gadżetu. Niezawodne i niepowtarzalne egzemplarze są nadal wyznacznikiem  statusu i pozycji, a wynika to po prostu z faktu, że ich cena jest adekwatna do jakości. Wystarczy więc trochę poszukać, a na pewno znajdziemy coś dla siebie, nie rujnując przy tym swojej skarbonki.

Przy wyborze zegarka warto wziąć pod uwagę nie tylko obowiązujące trendy, ale także swój osobisty styl, który związany jest z:

–  trybem życia,

– zawodem,

– aktywnością fizyczną,

– stylem ubierania,

– obowiązkami dnia codziennego.

Inny model pasować będzie do codziennej stylizacji, a zupełnie odmienny wybralibyśmy na oficjalną imprezę do eleganckiego stroju. Możemy też łączyć nurty, wkładając marynarkę i trampki
i wtedy będziemy poszukiwać czegoś uniwersalnego. Jedno jest pewne, pięknych zegarków nigdy nie za wiele, a dwa to już bezwzględny must have. Zegarki Tissot spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

zegarek

Zegarek Tissot Bridgeport Automatic to jedna z pozycji, które świetnie prezentuje się i sprawdza
w większości sytuacji. Możemy nosić go codziennie, idąc na uczelnię, do pracy, kina czy na romantyczną kolację. Jest też świetnym dodatkiem do bardziej eleganckich kreacji i sprawdza się gdy trudno jest nam dobrać biżuterię, lub po porostu nie mam niczego odpowiedniego. Dwukolorowe  połączenie, tradycyjny kształt i ciekawa bransoleta gwarantują jego ponadczasowy urok.

Dodaj komentarz

Top

Zegarek symbol luksusu

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline