Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Zabiegi na cellulit

Zabiegi na cellulit

cellulit

Cellulit jest zmorą wielu kobiet i nie zawsze powiązany jest on z otyłością, pojawia się również u Pań o drobnej figurze. Na rynku mamy zatrzęsienie specyfików, które mają nam pomóc rozprawić się z cellulitem raz na zawsze i wciąż powstają nowe, gdyż temat ten jest wciąż aktualny, a my wciąż wierzymy w to, że trafimy w końcu na kosmetyk, który zwycięży w tej walce. Prawda jest niestety taka, że żaden kosmetyk nie usunie cellulitu, szczególnie, gdy jest on już w dosyć zaawansowanym stadium i nie jest to poparte dobrą, zdrową dietą i ćwiczeniami.

Tak naprawdę, to żadna inna forma walki z cellulitem nie przyniesie pożądanych skutków, jeśli nie zmienimy naszego sposobu życia i nawyków żywieniowych. Nie oznacza to, że nie możemy skorzystać z pomocy żadnych zabiegów na cellulit, a wręcz przeciwnie. Warto zapoznać się z szeroką ofertą takich zabiegów. Należą do nich m.in. endermologia, mezoterapia bezigłowa, bodyspace, ultrashape, ultracontour, czy też profesjonalny masaż bańką chińską. Pomagają one rozbić i rozdrobnić podskórna tkankę tłuszczową, oraz pozbyć się toksyn i przyspieszyć przemianę materii.

Warto też wykorzystać domowe sposoby, czyli dbać o dobre nawilżenie skóry zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, oraz zrobić sobie 1-2 razy w tygodniu peeling z kawy, który pomoże pozbyć się martwego naskórka, a kofeina wnikająca w skórę wspomaga walkę z cellulitem. Można również zaopatrzyć się w bańki do masażu i samemu robić sobie masaż w miejscach objętych cellulitem, przy użyciu dobrej oliwki i kosmetyków antycellulitowych.

One thought on “Zabiegi na cellulit

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Zabiegi na cellulit

Czas na przeczytanie: 1 min
1
Inline
Inline