Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Usuwanie makijażu permanentnego: zobacz, gdzie zrobić to praktycznie bezboleśnie!

Usuwanie makijażu permanentnego: zobacz, gdzie zrobić to praktycznie bezboleśnie!

makijaż

Celem tak chętnie wykonywanego przez kobiety makijażu permanentnego jest przede wszystkim poprawa naturalnej urody i chęć skrócenia czasu spędzanego na co dzień przed lustrem. W wielu przypadkach okazuje się jednak, że makijaż permanentny zamiast upiększać, po prostu szpeci twarz kobiety. Czy w takiej sytuacji jesteśmy skazane na nieatrakcyjny wygląd przez kilka najbliższych miesięcy lub lat? Na szczęście nie! Z pomocą przychodzi prawdziwa rewolucja w dziedzinie laseroterapii – laser PicoSure, który pozwala usunąć niechciany makijaż permanentny szybko, skutecznie i bezpiecznie, ale przede wszystkim prawie bezboleśnie! Podpowiadamy, gdzie wykonać laserowe usuwanie makijażu permanentnego przy pomocy PicoSure!

Usuwanie makijażu permanentnego: brwi, ust, oczu (kreski)

Zbyt cienkie lub zbyt grube brwi, nierówne kreski na powiekach, niemodny kolor wypełnienia czerwieni wargowej – trendy w makijażu zmieniają się praktycznie każdego roku, zaś raz wykonany makijaż permanentny pozostanie na naszej twarzy nawet przez kilka lat. W tym przypadku dużo mniejszy problem stanowi niemodny, ale poprawnie wykonany makijaż niż widoczne niedociągnięcia przy aplikacji pigmentu w okolicy brwi, oczu czy ust. Na szczęście zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku możemy pozbyć się niechcianego makijażu w prosty i szybki sposób dzięki innowacyjnemu urządzeniu, jakim jest laser PicoSure.

Usuwanie makijażu permanentnego laserem: PicoSure najlepszy na rynku

PicoSure to innowacyjne  i rewolucyjne urządzenie pozwalające na skuteczne usunięcie takich mankamentów urody, jak: nieudany makijaż permanentny lub tatuaż, przebarwienia skórne, blizny czy rozstępy. Laser PicoSure uznawany jest przez specjalistów medycyny estetycznej za prawdziwy przełom w dziedzinie laseroterapii – urządzenie to pozwala nie tylko na szybkie i sprawne uporanie się z niechcianym makijażem permanentnym, ale przede wszystkim jego mało bolesne usuwanie, co dotychczas było praktycznie niemożliwe.

Zdolność bezbolesnego usuwania barwnika ze skóry laser PicoSure zawdzięcza unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w picosekundach – wiązka o długości pikosekundy (dużo krótszej od popularnej w ostatnich latach nanosekundy) jest w stanie działać równie błyskawicznie, co precyzyjnie i głęboko, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą i zamieniając się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu ciśnienie rozbija zawarty w skórze barwnik na mikroskopijne elementy, które organizm jest w stanie już samodzielnie usunąć. Bardzo ważne jest jednak również to, że wszelkie zabiegi wykonywane przy pomocy lasera PicoSure zapewniają pacjentowi odpowiedni komfort i bezpieczeństwo – nie musimy obawiać się poparzenia, pojawienia się szpecących blizn i znamion czy też uszkodzenia zdrowych tkanek skóry podczas wykonywania zabiegu.

PicoSure: gdzie wykonać usuwanie makijażu permanentnego?

PicoSure to urządzenie, którego zdecydowanie nie znajdziemy w każdym gabinecie medycyny estetycznej. Jeden z dwóch laserów PicoSure dostępnych w Polsce, możemy znaleźć w znanej, warszawskiej klinice. Usuwanie makijażu permanentnego w Klinice Miracki to gwarancja skuteczności, dzięki zastosowaniu technologii picosekundowej. Przed wykonaniem zabiegu zalecamy jednak, by udać się na konsultację lekarską w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu.

Dodaj komentarz

Top

Usuwanie makijażu permanentnego: zobacz, gdzie zrobić to praktycznie bezboleśnie!

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline