Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Ciekawostki > Usługi sprzątające, dzięki którym oszczędzisz czas

Usługi sprzątające, dzięki którym oszczędzisz czas

lato

Brakuje ci czasu w zabieganej codzienności? Oszczędź go na sprzątaniu. Powierz tę czynność profesjonalistom i odzyskaj wolne chwile, które możesz poświęcić rodzinie i znajomym!

Poznaj Pozamiatane

Pozamiatane to nowoczesna firma, która łączy profesjonalnych sprzątaczy z klientami w potrzebie. Cechuje się przemyślanym systemem zamawiania usług, który da się lubić już od pierwszego użycia. Wchodzisz na pozamiatane.pl i podajesz swój kod pocztowy. Zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza, w którym wybierzesz, czy potrzebujesz jednorazowej czy też cyklicznej usługi. Ustawiasz, datę i godzinę sprzątania, ale tutaj świetną opcją jest to, że możesz ustawić również czas trwania sprzątania. Ta możliwość zapewni ci elastyczność i wygodę w 100%. Firma ze swojej strony zapewnia, że wybrany sprzątacz dołoży starań, by w wyznaczonym czasie wykonać wszystkie prace.

Wybierz swojego sprzątacza

System proponowany przez Pozamiatane jest dość innowacyjny na rynku podobnych usług, ponieważ pozwala ci wybrać osobę, która przyjdzie do twojego domu. Po wypełnieniu formularza otrzymasz listę osób dostępnych we wskazanym przez ciebie czasie. Lista opatrzona jest zdjęciami sprzątaczy oraz opiniami dotyczącymi ich pracy. Dzięki temu możesz trochę lepiej poznać pracowników i wybrać osobę, która według ciebie najlepiej sprawdzi się we współpracy.

Usługi dodatkowe

Pozamiatane oferuje mycie okien i prasowanie – w cenie godziny pracy sprzątacza. Są to więc usługi dodatkowe, ale nie są dodatkowo płatne. Podczas składania zamówienia możesz zauważyć, że są wyróżnione jako osobne opcje. To dlatego, że spośród dostępnych w wyznaczonym przez ciebie terminie osób, system poleci ci sprzątaczy, którzy najlepiej poradzą sobie z danym zdaniem. Przykładowo, zaznaczając opcję „w lokalu są zwierzęta” masz pewność, że wskazana dla ciebie lista pracowników będzie obejmowała osoby, które nie mają alergii i potrafią obchodzi się z pupilami w odpowiedni sposób.

Dodaj komentarz

Top

Usługi sprzątające, dzięki którym oszczędzisz czas

Czas na przeczytanie: 1 min
0
Inline
Inline