Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Kiedy poziom testosteronu przekracza dopuszczalne normy

Kiedy poziom testosteronu przekracza dopuszczalne normy

upławy

Testosteron – męski hormon odpowiadający m.in. za produkcję nasienia, budowę ciała i ogólnie całe życie intymne mężczyzny. I choć to tylko hormon wiele o niego zależy i potrafi odwrócić życie do góry nogami. Kayah w swoim słynnym przeboju oskarża testosteron o cierpienie, łez strumienie i zdradę. Uważa, że jest on odpowiedzialny za nieszczęście wielu kobiet. Bo rzeczywiście przyjęło się uważać, że to zbyt wysoki poziom testosteronu prowadzi mężczyzn do zdrad, niewierności i nadmiernego zainteresowania wszystkim co jest związane z seksem. Najwięcej testosteronu męski organizm produkuje w wieku około 20 lat i w tym też czasie mężczyzna ma największe potrzeby seksualne i największe możliwości w tejże dziedzinie.

Serwisy randkowe

Każdy serwis randkowy ma w swych szeregach całe rzesze młodych mężczyzn z wysokim poziomem testosteronu, którzy szukają ujścia swych męskich potrzeb. A gdzie jak nie w sieci mogą poznać wiele nowych kobiet gotowych zawrzeć nowe znajomości (istnieje wiele sex portali dostępnych np. na meegusto.pl). To wysoki poziom testosteronu sprawia, że faceci nie potrafią przejść obojętnie obok długonogiej blondynki w kusej spódniczce i głowa odwraca im się automatycznie jak u robota. To ten sam hormon odpowiada też za to, że faceci najchętniej już na pierwszej randce poszliby ze swoją partnerką do łóżka nie wiele o niej wiedząc. Krótko mówiąc to testosteron odpowiada za męskie potrzeby seksualne i możliwości seksualne. A kiedy poziom testosteronu przekracza dozwoloną normę mężczyzna przestaje myśleć racjonalnie.

I choć każdemu mężczyźnie zależy, by jak najdłużej utrzymać swoja sprawność seksualną niestety z upływem lat mogą mieć z tym coraz większy problem, a jego przyczyną będzie właśnie spadający poziom testosteronu. Panowie w średnim wieku nie mają już takich możliwości jak ich młodsi koledzy. Większość mężczyzn jest przerażona swoją niemożnością i próbują szukać pomocy gdzie tylko się da. A wtedy może być już za późno. Tak wiec panowie aby długo cieszyć się udanym życiem seksualnym musicie stosunkowo wcześnie o siebie zadbać. Nie wskazane jest palenie papierosów, picie zbyt dużej ilości napojów procentowych, ani zbyt tłusta dieta. Natomiast korzystnie na wasze zdrowie w tej dziedzinie wpłynie ruch i zdrowa dieta. Ci którzy zastosują się do zaleceń jeszcze w wieku pięćdziesięciu i sześćdziesięciu lat będą wertować serwisy randkowe w poszukiwaniu nowych partnerek. A ich możliwości zaskoczą nie jedną panią.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Kiedy poziom testosteronu przekracza dopuszczalne normy

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline