Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Medycyna > Philips Lumify – USG w Twoim smartfonie

Philips Lumify – USG w Twoim smartfonie

usg

Nowoczesne technologie w znaczący sposób wpływają na rozwój medycyny.

Możliwość kooperacji innowacyjnych urządzeń diagnostycznych ze smartfonami i tabletami sprawia, że szybkość przeprowadzania badań jest teraz szybsza niż kiedykolwiek przedtem. Jednym z takich ultramobilnych sprzętów jest Philips Lumify.

Ultramobilne USG

Philips Lumify to pierwszy na rynku rodzaj przenośnych głowic USG, które mogą współpracować z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony i tablety. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, z powodzeniem mogą być wykorzystywane w ratownictwie medycznym, a także w przypadku braku dostępu do stacjonarnego sprzętu USG. Philips Lumify oferuje trzy rodzaje głowic – szerokopasmową głowicę sektorową S4-1, szerokopasmową głowicę convex C5-2, szerokopasmową głowicę liniową L12-4. Każda z nich daje możliwość wykonania najpopularniejszych typów obserwacji w określonych trybach pracy. Przede wszystkim są to: podstawowe obserwacje wewnętrzne (5 rodzajów), obserwacje narządów położonych powierzchniowo, ECHO, FAST, obserwacje przepływu krwi i stawów, a także podstawowe obserwacje ginekologiczne.

Pełne wsparcie

USG Lumify znajduje szerokie zastosowanie w ratownictwie, podczas wizyty domowych i jako wyposażenie prywatnych gabinetów lekarskich. Szybkość przeprowadzenia badań przy jego użyciu sprawia, że czas diagnostyki znacząco się skraca i można natychmiast rozpocząć leczenie. Dzięki współpracy głowic z urządzeniami mobilnymi, obrazy są widoczne od razu na ekranie smartfona lub tabletu. Specjalna aplikacja Philips Lumify pozwala także na przechowywanie wyników i danych pacjenta. Urządzenie dostępne jest do zakupu z pełnym pakietem wsparcia – kursem ultrasonografii, elastycznym systemem finansowania, wydajnym tabletem oraz dostępem do specjalnej infolinii – LumiLine. Więcej szczegółów i informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Przenośne USG – Philips Lumify: https://www.philips.pl/healthcare/sites/lumify

Sprawdź zanim kupisz

Philips Lumify gwarantuje lekarzom możliwość przetestowania urządzenia przed jego zakupem. Informacje o wydarzeniach i konferencjach, na których można sprawdzić, jak działa Philips Lumify są dostępne na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Philips Lumify – USG w Twoim smartfonie

Czas na przeczytanie: 1 min
0
Inline
Inline