Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Medycyna > Jak odmłodzić twarz bez operacji?

Jak odmłodzić twarz bez operacji?

zabiegi

Wraz z upływem lat nasza skóra ulega zmianom, na które wpływ może mieć bardzo wiele czynników. Starzeniu się skóry w dobie powszechnie dostępnej medycyny estetycznej można jednak skutecznie przeciwdziałać. Dzisiejsze gabinety i kliniki prowadzące tego rodzaju praktyki cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeśli cieszą się renomą tak, jak Klinika Sfera z Warszawy, możemy być pewni, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie.

Dlaczego inwazyjne operacje chirurgiczne nie są już dziś jedynym sposobem na odmłodzenie skóry?

Odpowiedź jest bardzo prosta, kliniki medycyny estetycznej oferują dzisiaj usługi, które skutecznie pomagają odmłodzić twarz. Klinika Sfera oferuje całą gamę zabiegów przywracających jędrność i napięcie skóry oraz zmianę owalu twarzy. Do uzyskania zadowalających efektów wykorzystuje się nici liftingujące BARB 4D z haczykami. Jest to szybka, bezpieczna i łatwa do wykonania technika, która nie  wymaga nacinania skóry. Zaletą tego rodzaju zabiegu jest to, że efekt liftingu jest natychmiastowy. W celu odmłodzenia i regeneracji skóry świetnie sprawdza się erbowo-szklany laser frakcyjny Laser RENAS. Użycie lasera redukuje objawy starzenia, wiotkość i utratę elastyczności skóry, drobne i średnie zmarszczki, a nawet szorstkość i przebarwienia skóry. W celu usunięcia zmian naczyniowych na twarzy oraz zmian pigmentacyjnych i skórnych wykorzystywany jest system laserowy VARILITE. To doskonała metoda, która znajduje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń. Sprawdzi się w terapii przy zmianach barwnikowych, skórnych czy też nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego.

Do usuwania psujących samopoczucie i samoocenę zmarszczek świetnie sprawdza się kwas hialuronowy. Polisacharyd, który naturalnie występuje w naszej skórze wiąże wodę w naszym organizmie co powoduje napięcie i elastyczność skóry. W Klinice Sfera kwas stosuje się w celu zniwelowania zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust, fałdów nosowo-wargowych, powiększenia ust, jak i podkreślenia ich konturów, a także modelowanie owalu twarzy (okolicy policzków, brody). Równie skutecznym zabiegiem, który wpływa na jędrność skóry jest botox. Innymi słowy toksyna botulinowa, która stosowana jest wówczas, kiedy chcemy usunąć zmarszczki. Botox pozytywnie wpływa na jędrność skóry między brwiami, na czole, wokół oczu czy też wokół ust, na brodzie, szyi oraz powiekach dolnych.

Jeśli zmarszczki i zmniejszająca się jędrność skóry wpływa negatywnie na nasze samopoczucie, ale obawiamy się inwazyjnych zabiegów inwazyjnych, warto zdecydować się na alternatywną terapię. W placówkach takich jak Klinika Sfera, dzięki zaawansowanej medycynie estetycznej, będziemy mogli wybrać najlepszą formę regeneracji skóry, dzięki czemu poczujemy się młodziej i pewniej.

Dodaj komentarz

Top

Jak odmłodzić twarz bez operacji?

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline