Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Nowoczesny materac dla kobiety – jak wybrać najlepszy?

Nowoczesny materac dla kobiety – jak wybrać najlepszy?

materac

Komfortowy sen sprawia, że rano wstajemy wypoczęte i rozpiera nas energia. Nie możesz zasnąć, budzisz się co kilka godzin, a poranki witasz bólem pleców? Sprawdź, czy masz odpowiednie warunki do wypoczynku. Jak wybrać najlepszy materac dla kobiety?

Wybierz ciche sprężyny kieszeniowe

Masz problemy ze snem? W nocy przekręcasz się z boku na bok, łykasz środki nasenne, a rano i tak czujesz się niewyspana? Pamiętaj, że gwarancją komfortowego wypoczynku jest nie tylko uregulowana pora kładzenia się spać czy unikanie picia napojów z kofeiną w godzinach wieczornych – kluczowym elementem jest także ergonomiczny materac, który idealnie dopasuje się do Twojego ciała oraz zapewni optymalne podparcie kręgosłupa. Nowoczesne materace dla kobiet to produkty wyposażone w innowacyjne rozwiązania gwarantujące zdrowy sen. Zależy Ci na tym, żeby łóżko było wyjątkowo ciche? Minęły już czasy, kiedy w sklepach królowały przestarzałe materace sprężynowe. Teraz prym wiodą modele posiadające system sprężyn umieszczonych w specjalnych kieszeniach – każda z nich znajduje się w oddzielnej komorze. Dzięki temu łóżko nie skrzypi i nawet przy intensywnym przekręcaniu się z boku na bok nie słychać charakterystycznego dla tradycyjnych sprężyn trzeszczenia. To gwarancja odpoczynku w komfortowych warunkach. Ponadto dostępne na rynku sprężyny kieszeniowe bardzo często wykonane są z wyjątkowo odpornego stopu tytanu – co nie tylko pozytywnie wpływa na trwałość materaca, ale także redukuje drgania towarzyszące przekręcaniu się drugiej osoby.

Zapewnij sobie komfort

Twoim problemem jest przegrzewanie się w nocy? Rano budzisz się zlana potem i czujesz się niekomfortowo? Zainwestuj w nowoczesny materac wyposażony w warstwę żelowej pianki o właściwościach chłodzących, a zapomnisz o upalnych nocach, w których czasie nie możesz zasnąć. Modele tego typu skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła i świetnie dostosowują się do ciała – żelowa pianka zapamiętuje kształty. Maksymalny komfort snu zapewnią Ci także materace pięcio- lub nawet siedmiostrefowe, które mają zróżnicowany stopień twardości w zależności od miejsca. Wybieraj modele ze specjalnie wzmocnioną środkową częścią – taka konstrukcja materaca zapewnia idealne podparcie dla najcięższych partii ciała, które wymagają szczególnej ochrony.

Zainwestuj w zdejmowany pokrowiec

Utrzymanie materaca w czystości to kolejny bardzo ważny element, który gwarantuje komfortowe warunki do wypoczynku. Warto wybierać modele wyposażone w specjalną zdejmowaną powłokę, którą bez problemu wypierzesz w pralce. W przypadku jakiegokolwiek zabrudzenia wystarczy rozpiąć zamek błyskawiczny i ściągnąć pokrowiec. Na rynku dostępne są także modele posiadające powłokę z innowacyjnych tworzyw, które charakteryzują się znakomitą elastycznością i eleganckim wzornictwem. Chcesz wybrać idealny model i cieszyć się komfortowym snem? Skorzystaj z bogatej oferty materaców Sealy, które spełniają wszystkie oczekiwania nowoczesnych kobiet.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Nowoczesny materac dla kobiety – jak wybrać najlepszy?

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline