Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Medycyna > Najpopularniejsze zabiegi w medycynie estetycznej

Najpopularniejsze zabiegi w medycynie estetycznej

zabiegi

Nowoczesna kosmetologia może zaoferować swoim klientom wiele różnych zabiegów i wydaje się być w stanie rozwiązać większość problemów, z którymi ludzie przychodzą. Wyróżniliśmy kilka najbardziej popularnych zabiegów.

Iniekcje toksyny botulinowej

Botulinoterapia zmarszczek twarzy zajmuje pierwsze miejsce na świecie wśród zabiegów medycyny estetycznej i jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Oczywiście, procedury te są bardzo skuteczne. Jedna procedura pozwala wygrać 10, a czasem 15 lat, u nieubłaganie upływającego czasu. Dzięki niej możliwe jest nie tylko usunięcie zmarszczek, ale również można zmienić kształt brwi, poprawić asymetrię twarzy, sprawić aby spojrzenie było świeższe i młodsze. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie ma ograniczenia sezonowego i nie wymaga okresu rehabilitacji. Wiadomym jest, że wielu naszych pacjentów z niewielkim strachem przychodzą po raz pierwszy na tą procedurę, ale z punktu widzenia współczesnej medycyny, dana manipulacja jest zupełnie bezpieczna.

Iniekcji implantów na bazie kwasu hialuronowego

W świecie zastrzyków kwasu hialuronowego w celu skorygowania zwiotczenie skóry, drobnych zmarszczek, modelowania twarzy, korekcji kształtu objętości warg – zajmuje drugie miejsce w szeregu procedur. Technika ta, która jest bardzo interesująca zarówno dla lekarza, jak i pacjenta, pozwala nie tylko dostosować fałdy oraz kształt i objętość warg, ale także pozwala ujednolicić twarz w całości, zaakcentować, zrobić twarz bardziej atrakcyjną, przybliżyć się do jej idealnego kształtu. Dzięki tej metodzie, można poprawić kształt brwi oraz nosa.

Biorewitaliazajca i mezoterapia

Takie popularne zabiegi kosmetyczne, jak procedury związane z techniką wtrysku, mają szeroki zakres, obejmujący korekcje lokalnych złóg tłuszczu i lipodystrofii (tzw cellulitu), leczenie łysienia i nawet kompleksowe leczenie osteochondrozy kręgosłupa. A jeśli wstrzyknięcie toksyny botulinowej i wypełniaczy niosą estetyczne obciążenia, biorewitalizajca i mezoterapia może poprawić jakość skóry, nadać jej wigoru, sprężystości, nawilżyć ją i uzupełnić w niezbędne witaminy i mikroelementy, zada również jej komfortowe warunki do syntezy kolagenu. Procedura ta nie ma ograniczeń sezonowych i wiekowych.

Krioterapia

Piękne i niedrogie zabiegi w gabinecie kosmetologicznym, zakres zastosowań, których obejmuje radzenie sobie z takimi problemami kosmetycznymi i dermatologicznymi, jak trądzik, trądzik różowaty, łysienie, zmniejszenie napięcie skóry itp. Krioterapia usunie „zmęczoną twarz” i „zmęczoną skórę palacza” oraz inne problemy. Ze względu na stymulację krążenia w naturalny sposób rozpoczynają się procesy regeneracji. Procedura termomasażu jest bardzo przyjemna i towarzyszy jej widoczny efekt liftingu, wigoru i świeżości. Jest jedną z najpopularniejszych procedur, w szczególności w dobie wysokich technologii.

Sprawdź inne zabiegi medycyny estetyczne w ZatokaPiekna.pl.

To nie cała gama zabiegów estetycznych, jest ich o wiele więcej, ale, żeby odmłodzić swój organizm, te najpopularniejsze w zupełności wystarczą. Niestety, życie nabiera tempa, trzeba za nim podążać.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Najpopularniejsze zabiegi w medycynie estetycznej

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline