Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Choroby > Mniszek lekarski skuteczniejszy niż chemioterapia

Mniszek lekarski skuteczniejszy niż chemioterapia

mniszek lekarski

Napar z mniszka lekarskiego inicjuje zniszczenie komórek rakowych w ciągu zaledwie 48 godzin! Tego dowiadujemy się z badań opublikowanych przez specjalistów z Uniwersytetu Windstor w Kanadzie. Ich zdaniem stosowanie mniszka w dłuższym okresie czasu, spowodować może rozpad większości komórek nowotworowych. Już wcześniejsze opracowania dowiodły jego skuteczność przeciwko czerniakowi i białaczce, teraz okazuje się, że jest on nieoceniony w walce z rakiem prostaty, piersi i wielu innych nowotworów.

W odróżnieniu od chemioterapii, mniszek lekarski nie wywołuje skutków ubocznych, a nawet działa kojąco na wątrobę oraz posiadania właściwości moczopędne i odtruwające. Specjaliści są zdania, że roślina ta może być skuteczniejszym lekiem w walce z nowotworami niż chemioterapia. Z kolei naukowcy z Uniwersytetu w Seattle są przekonani, że leczenie „chemią” powoduje namnażanie się komórek rakowych. Są to prawdziwie szokujące doniesienia!

Oprócz pomocy w leczeniu chorób nowotworowych, mniszek lekarski posiada szereg innych właściwości, którzy niemal każdy z nas doceni. Przede wszystkim działa zbawiennie na nasz układ trawienny, a głównie na woreczek żółciowy i wątrobę. Dzięki swym właściwościom moczopędnym doskonale oczyszcza drogi moczowe oraz nerki. Z jego działania zadowolone będą osoby na diecie, gdyż mniszek reguluje trawienie i pobudza produkcję soków żołądkowych.

Mniszek lekarski znany jest głównie pod postacią ziela, z których zaparza się napary. Warto dodać, że roślinę tę można również spożywać na surowo jako dodatek do sałatek czy innych potraw!

Źródła:
healthadvisorgroup.com
undergroundhealthreporter.com
nydailynews.com

One thought on “Mniszek lekarski skuteczniejszy niż chemioterapia

Dodaj komentarz

Top

Mniszek lekarski skuteczniejszy niż chemioterapia

Czas na przeczytanie: 1 min
1
Inline
Inline