Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Long 4 Lashes – opis produktu, stosowanie i efekty

Long 4 Lashes – opis produktu, stosowanie i efekty

rzęsy

Kobiety coraz częściej sięgają po produkty przyspieszające wzrost rzęs, ponieważ mają świadomość, że to właśnie rzęsy są w makijażu jak kropka nad i. Wybierają produkty takie jak serum L4L, ponieważ oczekują: długich, mocnych, gęstych i elastycznych rzęs.

Czy odżywka to dobry sposób na wzmocnienie rzęs?

Każdy sposób jest dobry, o ile dopasujemy go do swoich potrzeb i będziemy konsekwentni w jego stosowaniu. Nie da się poprawić kondycji rzęs w jeden dzień, bo osłabienie jest najczęściej wynikiem poważniejszych uszkodzeń. Rzęsy trzeba zregenerować i wzmocnić od środka, więc tylko skoncentrowane serum może pomóc. Nie możemy oczekiwać niesamowicie długich i gęstych rzęs, kiedy początkowo były przerzedzone i łamliwe, a my sięgamy wyłącznie po olej rycynowy. Olejki są dobrym wsparciem, jednak nie zastąpią profesjonalnego serum.

Odżywka do rzęs Long 4 Lashes

Choć na rynku dostępnych jest kilkaset odżywek do rzęs, jest kilka, po której kobiety sięgają najchętniej zachęcone dobrymi opiniami. Jedną z nich jest Long 4 Lashes marki AA Oceanic. To serum stymulujące wzrost rzęs, które zainspirowane zostało najnowszymi osiągnięciami w medycynie estetycznej na całym świecie. To dobra odżywka, jeśli zależy nam na estetyce, ponieważ stosowana regularnie i zgodnie z zaleceniami:

– wzmacnia osłabione cebulki rzęs,
– wspiera prawidłowy wzrost rzęs,
– dodaje rzęsom blasku i elastyczności.

Jak to działa? Serum Long 4 Lashes zawiera bimatoprost – owiany nutką kontrowersji składnik pobudzający wzrost rzęs. Trzeba jednak mieć na uwadze, że substancja ta nie ma jasno określonego działania i w zależności od organizmu, może przyspieszać wzrost rzęs bardziej lub mniej. W tym produkcie formułę wzbogacono o kwas hialuronowy, prowitaminę B5 oraz alantoinę. To zestaw składników nawilżających, wygładzających, uelastyczniających i łagodzących.

Odżywka ma standardową formę bezbarwnego eyelinera, który należy nakładać u nasady rzęs każdego dnia wieczorem. Serum dobrze wchłania się w skórę, ale jego działanie mogą zaburzać np. tłuszcze lub inne zanieczyszczenia. Dlatego ważne jest, żeby przed użyciem Long 4 Lashes dokładnie oczyścić okolice oczu z makijażu, nie używając płynów zawierających tłuszcze.

Dodaj komentarz

Top

Long 4 Lashes – opis produktu, stosowanie i efekty

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline