Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Laser frakcyjny – nowoczesny sposób na piękną skórę

Laser frakcyjny – nowoczesny sposób na piękną skórę

kobieta

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach przestała budzić tak wiele kontrowersji, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Obecnie zabiegi laserem frakcyjnym są bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Zatarły się także granice wiekowe, ponieważ dzięki nim można zredukować widoczne oznaki starzenia, ale także usunąć blizny potrądzikowe i niedoskonałości pojawiające się w okresie dojrzewania.

Na czym polegają zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego?

Decyzja o wizycie w gabinecie medycyny estetycznej powinna być dobrze przemyślana, a wybrany zabieg – dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Najczęściej używanym urządzeniem służącym do nieinwazyjnych zabiegów jest nowoczesny laser frakcyjny (http://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/laser-frakcyjny/). Jego działanie polega na emitowaniu tysięcy niewielkich strumieni lasera, które oddziałują na wybrane fragmenty twarzy lub ciała. W efekcie tego skóra zostaje pokryta mikroskopijną siateczką utworzoną z fragmentów zdrowej tkanki. Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, ale obrzęk znika po dwóch dniach, pozostawiając zregenerowaną i odświeżoną skórę. Zabiegi tego typu najczęściej wykonywane są na twarzy, szyi i dekolcie.

Młody wygląd za sprawą lasera frakcyjnego

Piękna i zdrowa cera to marzenie wielu osób. Jednak mało kto może pochwalić się idealnie wyglądającą skórą, bez udziału kosmetyków i specjalistycznych zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego i innych nowoczesnych urządzeń. Pozostałe osoby mogą osiągnąć swój cel, dzięki pomocy doświadczonego lekarza, który dokładnie oceni stan ich skóry i dobierze kurację odpowiadającą jej potrzebom. Podczas takiej konsultacji lekarz określi rodzaj cery, jej potrzeby i wymagania. W wielu przypadkach kolejnym krokiem jest cykl bezpiecznych i skutecznych zabiegów z zastosowaniem lasera, dzięki któremu głębokie warstwy skóry zostają pobudzone do szybszej regeneracji, a wszelkie niedoskonałości w postaci przebarwień, blizn i zmarszczek zostają widocznie zredukowane. Po kilku zabiegach skóra staje się bardziej elastyczna i odżywiona, a także odzyskuje naturalny blask i zdrowy wygląd.

Dodaj komentarz

Top

Laser frakcyjny – nowoczesny sposób na piękną skórę

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline