Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Odżywianie > Kreatyna w ciekawym połączeniu

Kreatyna w ciekawym połączeniu

suplementacja

Kreatyny to produkty, które są mieszane i sprzedawane w różnych postaciach. Przykładowo w sieci możemy dostać kapsułki jabłczanu kreatyny i bynajmniej nie chodzi tu w ogóle o jabłka. Jabłczan w kreatynie jest w postaci metabolitu glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych. Jego zadaniem jest stymulowanie insuliny a przede wszystkim doskonale wspomaga transport i pobór kreatyny przez komórki mięśniowe podczas treningu oraz podczas odpoczynku. To niezwykle ważna cecha. Każdy chce by jego inwestycja przynosiła efekt najczęściej jak się tylko da.

Kreatyna w połączeniu z jabłczanem to doskonałe zestawienie dla osób mających już dłuższą styczność z treningami siłowymi i masowymi. Dzięki tej kreatynie efekty naszego wysiłku będą odczuwalne przez mięśnie nawet wtedy, gdy inne specyfiki po prostu odpadają w boju. Jabłczan kreatyny to obecnie jedna z nielicznych i jednocześnie najefektywniejszych form jaką może przybrać kreatyna. Ma zdecydowaną przewagę nad standardowym monohydratem. Tuż przed nią jest już tylko kreatyna estryfikowana ale ich cena niejednokrotnie przewyższa jabłczan kreatyny.

Dodatkowymi atutami jakie można wyszczególnić jabłczanom to zwalczanie efektu obolałych i drżących mięśni po intensywnych ćwiczeniach oraz zredukowanie ilości skurczy w czasie treningu. Regularne stosowanie kreatyny z jabłczanem może doprowadzić do całkowitego zaniku możliwych skurczy. Inną niezwykle istotną sprawą przemawiającą za jabłczanem aniżeli za monohydratem jest fakt, iż znacznie lepiej się rozpuszcza. Jest to niezwykle ważna cecha i informacja dla nas konsumentów, gdyż organizm pobiera znacznie szybciej z przewodu pokarmowego to co jest rozpuszczone najlepiej.

Wielu ludzi zastanawia się nad tym co się stanie gdy zaczną stosować kreatynę. Odpowiedź jest bardzo prosta – nic co mogłoby zagrażać zdrowiu lub życiu. Jeśli kreatyna jest stosowana a nie powinna organizm po prostu ją wydali albo w najlepszym wypadku potraktuje ją neutralnie. Czyli stosowanie kreatyny w momencie, gdy organizm jej w ogóle nie potrzebuje nie ma negatywnych skutków ani efektów ubocznych.

Dodaj komentarz

Top

Kreatyna w ciekawym połączeniu

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline