Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Dziecko > Ekspres do mleka marki Beaba

Ekspres do mleka marki Beaba

dziecko

Dla wszystkich, którym wydaje się, że rynek artykułów dziecięcych nasycony jest wszystkimi możliwymi gadżetami, producenci przygotowali naprawdę coś specjalnego. Jest to ekspres do mleka marki Beaba, który może przemienić opiekę nad maleństwem w coś jeszcze bardziej przyjemniejszego.

Do czego służy?

Wiele osób z pewnością z niedowierzaniem będzie słuchać informacji o takim gadżecie, określając go niczym niepotrzebną fanaberią. Jednak jego użytkownicy są całkowicie odmiennego zdania. Dzięki ekspresowi Beaba, przygotowanie mleka dla głodnego, zniecierpliwionego maluszka, będzie szybsze niż kiedykolwiek. Sporządzenie mleka modyfikowanego zajmie kilkadziesiąt sekund, podczas gdy tradycyjny sposób, obejmujący gotowanie, studzenie i przelewanie wody jest procesem znacznie dłuższym i bardziej uciążliwym. Mało tego, omawiane urządzenie daje nam gwarancję, że przygotowane mleko będzie zawsze w optymalnej temperaturze. Ten wielozadaniowy sprzęt nie jest zatem wytworem ludzkiego wydziwiania, a niezwykle przydatnym akcesorium, które łączy w sobie zadania podgrzewacza do słoiczków i butelek, pojemnika na butelki oraz sterylizatora. Jak zatem widać, ekspres do mleka Beaba to nie tylko przyrząd pozwalający na szybkie przygotowanie mleka, ale również podgrzania obiadku czy wysterylizowania butelek i smoczków. To najlepszy dowód na to, że pogodzenie starannie przemyślanej i innowacyjnej konstrukcji z wygodą i szybkością zastosowania jest możliwe do pogodzenia.

beaba

 

Jak to działa?

Sposób funkcjonowania ekspresu do mleka Beaba jest bardzo podobny do klasycznych modeli przeznaczonych do kawy. Do urządzenia nalewamy potrzebną ilość wody i uruchamiamy. W międzyczasie przygotowujemy odpowiednią ilość proszku i zalewamy wodą podgrzaną do 37 stopni Celsjusza. W taki sam sposób przyrządzimy soczki, herbatki oraz obiadki. W tym ostatnim wypadku do wyboru mamy dwie opcje: pierwsza obejmuje podgrzanie jedzenia o temperaturze pokojowej (11 minut), druga zaś posiłku wyciągniętego z lodówki (17 minut).

Propozycje

Póki co, na rynku znajduje się stosunkowo mało ekspresów do mleka, gdyż jest to towar jeszcze mało rozpowszechniony. Liderem w tej kategorii jest firma Beaba, która posiada je w swojej ofercie. Niezwykle wygodne, pozwalające na odłączenie od bazy i przeniesienie w dowolne miejsce, stanowiące wygodne miejsce do przechowywania butelek, o ograniczonej liczbie przycisków – aby korzystanie z urządzenia było tak samo wygodne w dzień, jak i w nocy. Jedynym minusem dla wielu może być cena, wynosząca średnio około 300 złotych.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Ekspres do mleka marki Beaba

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline