Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Ciekawostki > Dystrybutor do wody nie tylko dla firm

Dystrybutor do wody nie tylko dla firm

woda

Bez wody żywe organizmy szybko obumierają. Woda jest pierwiastkiem życia, bez którego żaden człowiek długo nie przeżyje. W związku z jej dużą utratą w ciągu dnia niedobory należy uzupełniać. Wysokiej jakości wodę źródlaną mineralizowaną można kupić w każdym sklepie spożywczym, ale warto zastanowić się nad skorzystaniem z dystrybutora i stałego zaopatrzenia w wodę zapewnianego przez dostawcę.

Dystrybutor do wody – idealne rozwiązanie w każdej firmie

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy zobowiązuje pracodawców do zapewniania wszystkim pracowników wody zdatnej do picia lub innych napojów. Polityka warunków pracy kładzie szczególny nacisk na pracę w uciążliwych warunkach. Minimalna ilość wody, jaka ma być dostarczana również jest regulowana przepisami wspomnianego rozporządzenia. Z tego względu ważne jest znalezienie rozwiązania wygodnego i korzystnego ekonomicznie. Na pewno kupowanie zgrzewek wody mineralnej nie jest opłacalne, a na dodatek trzeba zwracać uwagę, aby na bieżąco uzupełniać braki. Z pomocą przychodzą dostawcy dystrybutorów wody, którzy zapewniają również usługę systematycznego dostarczania wody. Wystarczy podpisać umowę ze wskazaniem, ile litrów wody jest potrzebnych każdego miesiąca, a określonego dnia będzie organizowany jej dowóz. Przedsiębiorca nie musi pamiętać o zamawianiu wody, ponieważ jest dostarczana regularnie w terminie zgodnym z umową. Tego typu ofertę można znaleźć na stronie https://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor.

Woda do domu – czy dystrybutor w domu zdaje egzamin?

Jeszcze do niedawna dystrybutory wody były instalowane głównie w różnego rodzaju firmach i instytucjach użyteczności publicznej, ale dostawcy zachęcają do korzystania z dystrybutorów również w domu. Z praktycznego i zdrowotnego punktu widzenia jest to dobry pomysł, ponieważ stały dostęp do czystej wody sprzyja wyrobieniu sobie nawyku jej systematycznego picia. W ciągu całego dnia zaleca się wypijanie 8 szklanek wody. Ważne, aby pić ją często, ale w niedużych ilościach. Dystrybutor w domu można ustawić w kuchni lub salonie. Nie należy się obawiać, że będzie zaburzał estetykę wnętrza, ponieważ można wybrać model dystrybutora o przyjaznym designie i odpowiedniej wielkości.

Jakość wody do dystrybutorów

Woda dostarczana do dystrybutorów jest wodą źródlaną o niskim stopniu zmineralizowania, co powoduje, że można ją pić w dużych ilościach. Woda zawierająca dużo minerałów nie powinna być stosowana za często, ponieważ może to doprowadzić do zgromadzenia się nadmiaru pierwiastków w organizmie, co nie jest zdrowe. Za to woda o obniżonej zawartości minerałów może być podawana dzieciom. Warto wykorzystywać ją nie tylko do uzupełniania płynów w organizmie, ale również do przygotowywania herbaty, kawy i innych napojów oraz przyrządzania posiłków. Dostawcy dbają o dostarczanie zdrowej i smacznej wody, w której nie ma zanieczyszczeń.

One thought on “Dystrybutor do wody nie tylko dla firm

  1. Nie wiem, ja nie korzystam z dystrybutorów, ale rozumiem, ze dla niektórych jest to dobra opcja. Od pół roku korzystam z wysyłek wody ID’EAU – od razu kupuję zapas miesięczny. Chociaż teraz weszli do normalnych sklepów, jak Carrefour. Może, jakby mieli dystrybutory to jednak bym się skusiła? Trudno powiedzieć, pasuje mi smak i właściwości. Pozdrawiam, Magdalena.

Dodaj komentarz

Top

Dystrybutor do wody nie tylko dla firm

Czas na przeczytanie: 2 min
1
Inline
Inline