Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Ciekawostki > Czym zaskoczyć partnera w dzień zakochanych?

Czym zaskoczyć partnera w dzień zakochanych?

walentynki

Oryginalny pomysł na Walentynki to obdarowanie ukochanego faceta prezentem w postaci niezapomnianego przeżycia. Partner z pewnością będzie zaskoczony i jednocześnie zadowolony, kiedy otrzyma w upominku voucher na strzelnicę lub skok na bungee, przejażdżkę monster truckiem czy profesjonalny kurs driftingu.

Kurs strzelania z broni palnej

Wyjątkowy prezent dla faceta na Walentynki to voucher na strzelnicę. Upominek w postaci kursu strzelania z broni palnej, z pewnością ucieszy każdego fana zarówno militariów, jak i ekstremalnych przeżyć. W czasie zajęć na strzelnicy posiadacz upominkowego vouchera uczy się sprawnego posługiwania się bronią. Przed przystąpieniem do ćwiczeń praktycznych, każdy uczestnik zabawy musi przejść obowiązkowe szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa i sposobu obchodzenia się z pistoletami, karabinami czy rewolwerami. Zajęcia odbywają się zawsze z wykwalifikowanym instruktorem. Prezenty dla niego w postaci voucherów na strzelnicę, dają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich oraz są solidną dawką adrenaliny.

Ekstremalny skok na bungee

Pomysł na Walentynki w postaci oddania skoku na bungee zadowoli każdego faceta, który jest miłośnikiem mocnych wrażeń i niecodziennych doświadczeń. Voucher można zamówić za pośrednictwem Internetu. Ekstremalne skoki z wysokości na linie organizowane są na terenie całej Polski, dlatego z łatwością można dobrać najbardziej dogodną dla siebie lokalizację. Konstrukcja bungee oraz specjalistyczny sprzęt asekuracyjny umożliwia oddawanie całkowicie bezpiecznych skoków z kilkudziesięciu metrów. Atrakcja przeprowadzana jest pod okiem doświadczonych instruktorów. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia kamerą bądź wykonania pamiątkowej fotorelacji.

Szalona jazda off road monster truckiem

Oryginalny prezent na Walentynki dla niego to voucher na przejażdżkę monster truckiem, czyli samochodem terenowym, ważącym prawie 5 ton. Auto jest w pełni przystosowane do jazdy terenowej, zwłaszcza w trudnych warunkach. Przejażdżka odbywa się na terenie specjalnie przygotowanego toru off road, gdzie uczestnik zabawy może sprawdzić swoje umiejętności kierowania autem przy dużej prędkości i na terenie z przeszkodami.

Kurs driftingu

Kurs driftingu to idealny prezent dla mężczyzny, który jest fanem szybkiej jazdy oraz sportów motorowych. Drifting to widowiskowe wprowadzanie auta w poślizg przy dużej prędkości i panowanie nad nim na jak najdłuższym odcinku. Elementami kursu są, np.: nauka wprowadzania samochodu w poślizg, kontrolowanie poślizgu czy opanowanie sztuki balansowania autem. Zajęcia z driftingu to nie tylko dobra zabawa ale i możliwość zdobycia cennych umiejętności, które można później wykorzystać w praktyce, jeżdżąc własnym samochodem.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

Czym zaskoczyć partnera w dzień zakochanych?

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline