Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > Bezpłatne badanie markerów nowotworowych!

Bezpłatne badanie markerów nowotworowych!

lekarz

Lekarz medycyny informuje kobiety w wieku powyżej 40 roku życia o możliwości odbycia badania lekarskiego oraz nieinwazyjnego oznaczenia markerów nowotworowych (z grupy nowotworów układu rozrodczego) z oceną ryzyka onkologicznego raka jajnika. Badania prowadzone są w ramach projektu naukowego przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udział w badaniach jest bezpłatny.

W badaniach udział wziąć mogą:

a) zdrowe kobiety, które przyjmują obecnie hormonalną terapię zastępczą oraz nie chorowały nigdy na schorzenia nowotworowe a w rodzinie (u wstępnych) nie było stwierdzonych nowotworów ginekologicznych. Uwaga: wymagane dostarczenie aktualnych wyników badań USG narządu rodnego oraz badania cytologicznego.

b) zdrowe kobiety, które nie stosują i nigdy nie stosowały hormonalnej terapii zastępczej oraz nie chorowały nigdy na schorzenia nowotworowe a w rodzinie (u wstępnych) nie było stwierdzonych nowotworów ginekologicznych.

Uwaga: wymagane dostarczenie aktualnych wyników badań USG narządu rodnego oraz badania cytologicznego. Badanie lekarskie oraz oznaczenia markerów mają miejsce w Warszawie. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

Zgłoszeń proszę dokonywać na adres mailowy: badanie.lekarskie@gmail.com

3 thoughts on “Bezpłatne badanie markerów nowotworowych!

  1. Ale rewelacyjna Pani Doktor!! Żałuję, że u mnie w Płońsku nie pracuje 🙁 A na badania fatygowałam się z Płońska do Warszawy i nie żałuję. Prywatnie bym zapłaciłam kilka stów.

Dodaj komentarz

Top

Bezpłatne badanie markerów nowotworowych!

Czas na przeczytanie: 1 min
3
Inline
Inline