Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Medycyna > Bezpieczne krople nawilżające do oczu

Bezpieczne krople nawilżające do oczu

krople

Wielogodzinna praca przed komputerem, przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu, palenie papierosów, a nawet stosowanie antykoncepcji hormonalnej – wszystkie te czynniki mogą sprawić, że nasze oczy utracą odpowiedni poziom nawilżenia. Będzie się to wiązało z szeregiem nieprzyjemnych objawów jak zaczerwienienie gałki ocznej, swędzenie, wrażenie obecności piasku pod oczami, a nawet światłowstręt. W takim przypadku trzeba sięgnąć po tzw. sztuczne łzy.

Krople dla oczu to podstawa

Choć zespół suchego oka może mieć charakter chroniczny, w większości przypadków jest to stan przejściowy, z którym można uporać się samemu. Podstawą leczenie są tzw. sztuczne łzy, które aplikuje się do oka. Przywracają one właściwe nawilżenie i łagodzą występujące dolegliwości. To nie jedyna korzyść, jakie przynoszą krople. Suchość oka to czynnik, który naraża nasz narząd wzroku na infekcje i podrażnienia. Zastosowanie kropli ma więc działanie chroniące. Choć na rynku nie brakuje różnych preparatów, warto przemyśleć swój wybór. Dobrze jest sięgnąć po produkt wysokiej jakości, w pełni bezpieczny i skuteczny. Do tej grupy zaliczyć można Blink: https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu-blink

Krople do oczu, którym można ufać

Krople nawilżające do oczu Blink to produkt, któremu można w pełni zaufać. Zawiera on kwas hialuronowy, który jest naturalnie zawarty w filtrze łzowym i skutecznie nawilża oczy. Producent oferuje kilka typów preparatu. Blink contacts to krople, które zostały opracowane dla użytkowników soczewek kontaktowych, niezależnie od stosowanego przez nich modelu. Kolejna propozycja Blink intensive powinna przypaść do gustu osobom, które często pracują przed komputerem. Produkt zapewnia natychmiastową i długoterminową ulgę w przypadku podrażnień oka. Blink intensive – minimsy to odmiana produktu rekomendowana dla osób podróżujących. Krople dostępne są w jednorazowych fiolkach. Ostatnia propozycja producenta to Blink intensive PLUS, polecana przy wyjątkowo uciążliwych objawach zespołu suchego oka. Krople można stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Dzięki żelowej konsystencji w obu przypadkach zapewniają długotrwałe poczucie ulgi.

Każdy z nas borykał się w życiu z problemem suchych oczu. Choć objawy są nieprzyjemne, można się ich szybko pozbyć. Rozwiązaniem są regularnie stosowane krople nawilżające do oczu Blink. Warto również zmusić się do częstego mrugania oczami oraz w miarę możliwości zmniejszyć temperaturę otoczenia i odpocząć od klimatyzacji. Pracując przed komputerem należy zadbać o częste przerwy i odpowiednią odległość od ekranu.

Dodaj komentarz

Top

Bezpieczne krople nawilżające do oczu

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline