Znajdujesz się tutaj
Strona główna > Kobieta > 3 sposoby na piękne i pełne usta

3 sposoby na piękne i pełne usta

okulary

Małe usta stają się powodem do kompleksów wielu z nas. Jednak oferta medycyny estetycznej umożliwia korektę kształtu ust oraz ich wielkości. Wykorzystywane są do tego innowacyjne oraz bezinwazyjne metody, które na długo pozwalają cieszyć się wymarzonym ich wyglądem. Sposobów na powiększanie ust jest kilka, oto opis najważniejszych z nich!

Stosowanie kwasu hialuronowego

Jest to naturalna substancja znajdująca się w naszym organizmie, dlatego też nie musimy obawiać się szkodliwych i obcych człowiekowi elementów. Wprowadzając go w usta zwyczajnie zamieniamy częściowo jego położenie w organizmie. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie objętości ust, podkreślenie konturów ust, zmiana ich kształtu. Na powiększanie ust mogą zdecydować się również  osoby, które chcą zredukować zmarszczki w okolicach ust lub takie, które uwydatnić chcą łuk Kupidyna czy odpowiednio nawilżyć usta.

Jak się okazuje nie tylko powiększanie ust możliwe jest poprzez wykorzystanie kwasu hialuronowego. Korekta ta jest kompleksowa i dotyczy także okolic wokół ust. Zabieg, jak informują lekarze, jest całkowicie bezinwazyjny. Przeprowadzany jest przy użyciu częściowego znieczulenia. Po nim nie występują żadne skutki uboczne, co oczywiście związane jest z naturalnym pochodzeniem kwasu. Sam zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu w odpowiednie partie ust, a po dziesięciu minutach usta zostają rozmasowane, dzięki czemu kwas rozprzestrzenia się w naturalny sposób, co daje bardzo dobry efekt. Całość trwa nie więcej niż trzydzieści minut, a więc bardzo krótko.

Wykorzystywanie kolagenu do powiększania ust

Preparat ten jest tak samo naturalny co kwas hialuronowy, dlatego ta metoda jest również bardzo często wykorzystywana. W tym przypadku chirurgia estetyczna wykorzystuje jednak kolagen pochodzenia zwierzęcego. Ta metoda może uczulać alergików, choć niekoniecznie, dlatego przed zabiegiem zawsze przeprowadzane są stosowane badania. Stosuje się również kolagen pochodzenia osoby, która poddaje się zabiegowi powiększania ust, to jednak jest bardzo kosztowne i niewielu się na decyduję na tę metodę.

Decydując się na kolagen uzyskamy bardzo podobne efekty, jak w przypadku wykorzystywania kwasu hialuronowego. Również usta będą powiększone, wypełnione, ich kształt zostanie skorygowany, a całość będzie się prezentowała bardzo naturalnie i tym samym estetycznie.

Botoks szybkim sposobem na większe usta

Botoks jest bardzo dobrze nam znany i często wykorzystywany przez lekarzy medycyny estetycznej. Nie jest to jednak środek naturalny, a trucizna wytwarzana przez baterię. Sam zabieg jest bardzo prosty, a efekt po botoksie natychmiastowy. Jest to też metoda, która gwarantuje długie utrzymywanie się wymarzonych efektów. Stosuje się go identycznie, jak kwas hialuronowy oraz kolagen, poprzez wstrzyknięcie w odpowiednie parte ust. Botoks jest też dobrze tolerowany przez organizm człowieka, dlatego stosować go może wielu pacjentów. Powiększanie ust tą metodą jest popularne, choć nie tak bardzo jak zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz kolagenu.

Dodaj komentarz

Anti-spam: complete the task


Top

3 sposoby na piękne i pełne usta

Czas na przeczytanie: 2 min
0
Inline
Inline